Izstāde

Īstenojot skolēnu pilsoniskās līdzdalības projektu “Mana dažādā- vienīgā Latvija”,  kurš veltīts Latvijas Republikas dibināšanas 105. gadadienai, Ventspils Mākslas skolas 2.stāva foajē apskatāmi jaunāko audzēkņu (4-7 gadi) darbi par tēmu “Es un Mana Latvija”. Pedagogs I.Pastare.

Pirmssvētku diena!

Pamatojoties uz LR Profesionālās izglītības likuma 28.pantu (4), Ventspils Mākslas skolā 2024.gada 28.martā mācību stundu ilgums samazināt no 40 uz 30 minūtēm.

Stundu saraksts “E-klasē” un skolā pie informācijas stenda.

Krāsainus un ģimeniskus svētkus!

Atzinība 5.Starptautiskajā šķiedrmākslas konkursā

Apsveicam Lauru Ziemeli un skolotāju I.Dzalbi par iegūto atzinību 5.Starptautiskajā šķiedrmākslas darbu konkursā "Skaņu palete" par tēmu "Meža serenāde".

Apbalvojums konkursā "Dzīve kā košums"

Apsveicam mūsu skolas audzēkni Sofiju Ponomarenko ( sk.I.Dzalbe) par iegūto 3.vietu Mārtiņa Freimaņa fonda un Aizputes Māksas skolas rīkotajā konkursā “Dzīve kā košums”. Kopumā konkursā piedalījās audzēkņi no 42 mākslas skolām.

Apgleznojam Lieldienu olas

Pavasara brīvdienās izglītojamie kopā ar pedagogiem (S.Jaunbelzēja, I.Dzalbe, E.Kaufmane Lauss, E.Ozoliņa, P.Pundiņa) apgleznoja Lieldienas olas pēc K.Cimmermanes, A.E.Kolas, V.Veikšas, H.Dreimanes un M.Jaunbelzējas skicēm. Par godu mūspuses rakstniekam H.Dorbem, kuram šogad pieminam 130 gadadienu, uz olām ir atveidoti tēli no poēmas " Tas notika Kaķpēdiņu bulvārī".

Olas svētkos būs izvietotas Rātslaukumā.

Krāsainus svētkus!

Pavasara brīvdienas

11.03.- 15.03.2024. Ventspils Mākslas skolas izglītojamiem- BRĪVDIENAS.

Godalgotas vietas konkursā ,,MURĀLIS MANĀ PILSĒTĀ"

Ar lieliskiem rezultātiem noslēdzies Jelgavas Mākslas skolas rīkotais vizuālās mākslas darbu konkurss ,,MURĀLIS MANĀ PILSĒTĀ”, kurā aicināja jaunos māksliniekus pētīt un analizēt sev apkārt esošo pilsētvidi un uzrunāt sabiedrību ar aktuālām tēmām, radot savus piedāvājumus murālim – sienu gleznojumam.

Apsveicam Ventspils Mākslas skolas audzēknes Aļonu Kļosovu (ped. E. Ozoliņa) ar iegūto godpilno 1.vietu un Vladu Veikšu (ped. E.Ozoliņa) ar 2. vietu vecuma grupā 17-19 gadi.

Aļona savā darbā vēlējās aicināt pievērst uzmanību vardarbībai sabiedrībā un ar savu sienas gleznojuma ideju paust vēstījumu, ka katrai situācijai ir iespējams rast pozitīvu pieeju. Savukārt, Vlada centās ar savu sienas gleznojuma piedāvājumu uzrunāt tieši jauniešus skolas vidē, rosinot izskaust mobingu izglītības iestādēs.

Abas audzēknes darbus izstrādāja datorgrafikā, Adobe Photoshop un Adobe Illustrator datorprogrammās.

Apsveicam!

Mūsu skolas sagatavošana klasītes audzēkne Sofija Visocka (4 gadi) savā vecuma kategorijā ieguvusi galveno balvu kafejnīcas “Centrs” rīkotajā zīmējuma konkursā “Uzglezno savu mīļāko ēdienu”.

16.02.2024
Pārventas bibliotēkā ir skatāma Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Svinību laiks"

2023./2024.mācību gada 1.pusgads Ventspils Mākslas skolai ir aizritējis jubilejas noskaņā, kura laikā ir radīti brīnišķīgi zīmējumi, gleznojumi, veidojumi, grafikas, animācijas un vēl citos mākslas veidos/ tehnikās darināti izglītojamo darbi, kuri apkopoti izstādē “ Svinību laiks”.

Tas bija laiks, kad skola atskatījās uz savu pagātni un daudz domāja par vērtībām, kuras nozīmīgas radošā procesa realizācijā, kā arī jaunu uzdevumu izvirzīšanā.

Tikšanās ar autoriem notiks 8.februārī plkst. 16.00, kad interesenti varēs uzzināt izglītojamo un pedagogu interpretācijas par izstādītajiem darbiem un noskatīties bērnu radītās animācijas.

Izstāde „Svinību laiks” Pārventas bibliotēkā būs skatāma līdz 29. februārim.

Kalendārā iekļauti mūsu skolas izglītojamo darbi

SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināta” rīkotais zīmējumu konkurss “Ūdens krāsās” ir noslēdzies ar krāšņa kalendāra izdošanu, kur  iekļauti 15 mūsu skolas audzēkņu darbi. Šogad galvenā balva piešķirta Ričardam Leitim (skolotāja I.Pastare). Apsveicam!