Aktualitātes

27.03.2023

3.vieta projektu konkursā "Mantojums"

Mūsu skolas audzēkņi- Mareks Buks, Luīze Ozola, Amēlija Krastiņa, Laura Priede, Veronika Cērmane , Ieva Rebeka Balinska un Signe Rudēvica piedalījās Latvijas Nacionālā kultūras centra rīkotajā Latvijas mākslas un dizaina skolu audzēkņu radošo projektu konkursā “Mantojums”, kurā ieguva 3.vietu. Konkursa mērķis bija veicināt  audzēkņus apzināt un apgūt prasmes, kas ir nozīmīgas tautas lietišķās mākslas priekšmetu izgatavošanai. Mūsu skolas audzēkņi pedagoga Initas Dzalbes vadībā apguva aušanas prasmi.

23.03.2023

Apsveicam!

Apsveicam mūsu skolas audzēknes par iegūtajām godalgotajām vietām Rumānijas Lipovas pilsētas rīkotajā 19. Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā „Rudens krāsas”:

 

*Marija Borodovska  1.vietu (sk.E.Ozoliņa);
*Laura Ziemele- 2.vietu (sk. I.Dzalbe);
*Kate Liepiņa- 3.vietu (sk. E.Ozoliņa).
Konkursā piedalījās 20 valstis ar iesūtītiem 1140 bērnu darbiem.

21.03.2023

Apsveicam!

 Apsveicam mūsu audzēknes – Veroniku Cērmani, Viktoriju Ulmani, Laumu Leideri Reini (ped. E. Ozoliņa) un Polinu Frolenoku (ped. I. Pastare), kuras ar saviem mākslas darbiem kļuvušas par vienām no 50 konkursa ,,JA ES BŪTU PUTNS…” uzvarētājām.

Konkursu rīkoja Kauņas Antano Martinaičio mākslas skola (Lietuva). 

Kopumā konkursā iesniegti 249 darbi no Lietuvas, Latvijas, Ukrainas, Turcijas, Rumānijas un citām valstīm.

06.03.2023

Izstāde

Mūsu skolas 2.stāva hallē ir skatāmi jaunāko audzēkņu gleznojumos attēlotie pedagogi un tehniskie darbinieki.

 

01.03.2023

Apsveicam!

Apsveicam mūsu skolas audzēknes par iegūtajām godalgotajām vietām Aizputes mākslas skolas un Mārtiņa Freimaņa fonda rīkotajā konkursā “Dzīve kā košums”.