Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas sienas iegūst mākslinieciskus pieskārienus. Mākslas skolas audzēkņi no 13. līdz 16. decembrim apgleznoja bērnu uzņemšanas kabineta sienu.

Slimnīcas un Mākslas skolas sadarbība jau turpinās vairāku gadu garumā, kad skolas audzēkņi ar saviem mākslas darbiem cenšas iepriecināt šīs iestādes apmeklētājus, jo  mākslas darbi ir tie, kas atdzīvina slimnīcas sienas un ļauj pacientiem un viesiem justies brīvāk.
  Sienas apgleznošanas skiču procesā piedalījās Mākslas skolas audzēkņi vecumā no 9 līdz 11 gadiem, kur uzvarēja ideja par dakteri Aikāsāp. Savukārt skices uz sienas gleznoja Marija Spruģevica, Elizabete Puriņa un Elīna Segliņa Mākslas skolas direktores vietnieces Evas Kaufmanes-Lauss vadībā.
  Uzņemšanas nodaļas pediatra kabinets paredzēts bērnu un jauno ģimeņu konsultēšanai, bet šo kabinetu iespējams izmantot arī mazuļu pārtīšanas un barošanas vajadzībām.