Ventspils Mākslas skolas audzēkņi piedalās Starptautiskā plenērā

Ventspils Mākslas skolas audzēkņi piedalījās “Plenērā Rozentāla pilsētā”, kas no  21. līdz 26. jūlijam norisinājās Saldū.  Jau astoto gadu to rīko Saldus Mākslas skola, šogad pulcējot mākslas pedagogus un skolēnus no Latvijas, Lietuvas Igaunijas, Somijas un Norvēģijas mākslas un kultūras skolām. Nepilnas nedēļas garumā skolēni kopā ar saviem skolotājiem studēja šī gada plenēra tēmu – ainavu.  Plenēra dalībniekiem tā bija lieliska iespēja redzēt cik dažādi vienu un to pašu tēmu risina topoši un jau pieredzējuši mākslinieki no dažādām skolām un valstīm.  No Ventspils Mākslas skolas plenērā piedalījās Samanta Bērziņa, Belinda Novika, Jevgenija Bondarenko un Milēna Emīlija Seržante kopā ar skolotāju Andu Mendriķi.  No labākajiem plenērā radītajiem darbiem tika noformēta ceļojoša izstāde, kas būs skatāma visu plenēra dalībnieku pilsētās. Plānots, ka Ventspilī ventspilnieku un citu plenēra dalībnieku darbus varēs redzēt novembrī.