Ventspils Mākslas skolas 1.a kursa audzēknei Elizabetei Krūmiņai 2.vieta “Mobilā zināšanu ekspreša” karoga dizainu konkursā

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar biedrību Eiropas Kustība Latvijā organizēja “Mobilā zināšanu ekspreša” karoga dizainu konkursu sākumskolas vecuma bērniem, kur tika iesniegti 111 darbi.
   Konkursa žūrija izvērtēja iesniegtos darbus nosakot 3 labākos.  Uzvarētājs -Vecumnieku vidusskolas skolēns Renārs Neverovskis (11gadi) drīzumā saņems dāvanu karti 100 eiro vērtībā.  Otrās vietas ieguvēja  Ventspils Mākslas skolas skolniece Elizabete Krūmiņa (10gadi) (pedagogs E.Ēce) saņems dāvanu karti 60 eiro vērtība, savukārt trešās vietas ieguvējs ISMA vidusskolas skolniece Arsenija Balkich (10gadi).  – 40 eiro vērtu dāvanu karti.
   Karoga dizains tiks izmantots autobusa ārējā un iekšējā noformējumā, kā arī  „Mobilā zināšanu ekspreša” saistītajās publikācijās un materiālos.