Ventspils Mākslas skola saņem pateicību par sadarbību 2016. gadā

10. janvārī Pārventas bibliotēkā tika atklāta Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde „Sapnis”. Izstādes atklāšanā pateikties audzēkņiem un pedagogiem par sadarbību 2016. gadā bija ieradušies arī pārstāvji no Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca ieradās izteikt pateicības par Mākslas skolas apgleznoto sienu slimnīcas bērnu uzņemšanas kabinetā un sveikt slimnīcas Ziemassvētku kartiņu zīmējuma autores.

Garšīgu pārsteigumu – saldējumu – skolas audzēkņiem un pedagogiem bija sarūpējusi Teātra nama „Jūras vārti” kafejnīca, pateicībā par to, ka no septembra līdz pat decembrim kafejnīcas telpās arī bija izstādi Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbi.