Ventspils Amatu mājā 6.decembrī pulksten 16.00 tiks atklāta Ventspils Mākslas skolas audzēkņu dizaina darbu izstāde "Laika zīmes"

Izstādē “Laika zīmes” būs apskatāmi Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbi, kuri realizēti sadarbībā ar dizaina darbnīcu “RADE” Ventspils valstspilsētas jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšanas atbalstītā projekta “Dizaina darbnīcas” ietvaros.

Projekta norises laikā audzēkņi apguva digitālā dizaina izstrādi un drukas iekārtu izmantošanu, kā arī aktīvi, radoši un lietderīgi pavadīja laiku pilnveidojoties.

Izstādes atklāšanas dienā apmeklētāji varēs apskatīt audzēkņu darinātos spilvenus, krūzītes, termosus, paliktņus, zīmuļu traukus, pulksteņus, lampas, pašu šūtos kreklus, puzles un citus objektus, kā arī izmēģināt “RADE” dizaina iekārtas, izgatavojot pašu darinātus dažādus piekariņus.

Aicinām apskatīt izstādi līdz 6. janvārim.