Sveicam audzēkņus, kuri 2013./2014.m.g. guvuši balvas Starptautiskajos un valsts konkursos, izstādēs, plenēros un teicami, izcilni mācījušies.

Par teicamām, izcilām sekmēm un sasniegumiem konkursos, izstādēs, plenēros 2013./2014.mācību gadā Ventspils Mākslas skolas audzēkņi 1.septembrī saņēma dāvanu kartes no veikala „ŽAGATA” kopsummā EUR 216, lai mācībām skolā varētu iegādāties mākslas piederumus.
    Dāvanu kartes ieguva sekojoši Ventspils Mākslas skolas audzēkņi: E.A.Soka, V.Andersone, M.Vērta, K.Drāzniece, O.Karpenko, V.Vulkānova, A.Čavare, M.E.Seržante, B.Novika, L.L.Irbe, L.Grieze, M.Spruģevica, L.Priede, P.Landmane, L.B.Brencēna, V.Griščenko, R.Hamstere.
Paldies veikala „ŽAGATA” direktorei Violai Danielai par atbalstu!