Studiju kurss brīvdienās piedalījās ideju darbnīcā

Rudens brīvlaikā, 27. oktobrī Jaņa Rozentāla Mākslas skolā, gatavojoties dalībai 3. starptautiskajā jauniešu laikmetīgās mākslas triennālē EKSPERIMENTA!, notika ideju darbnīca, kurā piedalījās 90 skolēnu no 16 Latvijas mākslas skolām, arī Ventspils Mākslas skolas studiju kursa audzēkņi.
Nākamās triennāles EKSPERIMENTA! tēma ir „Māksla un ekonomika”, un ideju darbnīcā to palīdzēja izprast bijušais ekonomikas ministrs (2011 - 2014) Daniels Pavļuts, stāstot par ekonomiku kā radošu procesu, kas nepārtraukti mainās. Savukārt sociālantropologs Viesturs Celmiņš stāstīja par pētniecības metodēm, kas uzmanības centrā liek cilvēku un ar to saistītos sociālos procesus un piemēriem, kur māksla un antropoloģija viena otru papildina. Darbnīca turpinājās ar pašu jauniešu iesaisti radošo ideju meklēšanā topošajiem mākslas darbiem.