Pārventas bibliotēkā ir skatāma Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Svinību laiks"

2023./2024.mācību gada 1.pusgads Ventspils Mākslas skolai ir aizritējis jubilejas noskaņā, kura laikā ir radīti brīnišķīgi zīmējumi, gleznojumi, veidojumi, grafikas, animācijas un vēl citos mākslas veidos/ tehnikās darināti izglītojamo darbi, kuri apkopoti izstādē “ Svinību laiks”.

Tas bija laiks, kad skola atskatījās uz savu pagātni un daudz domāja par vērtībām, kuras nozīmīgas radošā procesa realizācijā, kā arī jaunu uzdevumu izvirzīšanā.

Tikšanās ar autoriem notiks 8.februārī plkst. 16.00, kad interesenti varēs uzzināt izglītojamo un pedagogu interpretācijas par izstādītajiem darbiem un noskatīties bērnu radītās animācijas.

Izstāde „Svinību laiks” Pārventas bibliotēkā būs skatāma līdz 29. februārim.