Pārventas bibliotēkā būs skatāma Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde „Sapnis”

Sapni var noķert, izsapņot, piedzīvot un izjust tik pat daudzveidīgi kā cilvēka dzīvi, bet to, kā prot sapņot Ventspils Mākslas skolas audzēkņi, varēsiet uzzināt, apmeklējot Pārventas bibliotēku 10. janvārī plkst. 16.00, kad tiks atklāta izstāde „Sapnis”.

Sapņu atspulgi radīti 2016./2017. mācību gada 1. pusgada zīmējumos, gleznojumos, iespiedgrafikās, papīra plastikas kompozīcijās, keramikā, datorgrafikā, dizaina objektos u.c.

Ventspils Mākslas skolas audzēkņi aicina visus interesentus apskatīt izstādi un savu sapnīti ierakstīt sapņu ķērājā, lai tas piepildītos.

Izstāde „Sapnis” Pārventas bibliotēkā būs apskatāma līdz 6. februārim.