NOBALSO PAR VENTSPILS MĀKSLAS SKOLAS AUDZĒKŅU DARBIEM!

Projekta „Sportam vajag mākslu” ietvaros Latvijas mākslas skolas audzēkņi tika aicināti radīt Eiropas basketbola čempionāta atbalstītāju plakātus. No aptuveni 700 iesūtītajiem darbiem 21 tika izvirzīts pusfinālam, kurā iekļuvuši arī divi Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbi.

Pusfinālā starp 21 darbu iekļuvuši Ventspils Mākslas skolas audzēkņa Vadima Jolkina (8.g.) zīmētais plakāts „Grozā!” un Elzas Svaras (12.g.) plakāts „Tiecies pretī sapņiem”.

Līdz 10. augustam (ieskaitot) no vienas IP adreses balsojumu iespējams veikt reizi četrās stundās.

Darbu vērtēšana notiek trīs vecuma grupās (1.-3. klašu grupa, 4.-6. klašu grupa un 7.-9. klašu grupa), un pēc balsojuma trīs labākie darbi katrā vecuma grupā 15. augustā tiks izstādīti tālākai novērtēšanai pie Brīvības pieminekļa Rīgas svētku ietvaros.

Konkursa uzvarētāji trīs vecuma grupās saņems naudas balvu 100, 200, 500 eiro apmērā. Savukārt 1000 eiro naudas balvu iegūs tā mācību iestāde, kura būs iesūtījusi visvairāk konkursam izvēlēto darbu. Tas darbs, kas saņem visvairāk balsu DELFI portālā, iegūst specbalvu – 200 eiro.