No 27. februāra līdz 20. martam Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes ēkā ir skatāma izstāde “Saules gabaliņi".

Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes ēkā ir skatāmi desmit Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbi, kuri bija iekļauti mākslinieka Artūra Analta veidotajā vides objektā “Mūsu saule”, rotājot Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galveno fasādi Latvijas Bankas simtgadei veltītās izstādes “Vērtību zīmes” laikā (09.10.2022.-22.01.2023.).

Objektu “Mūsu saule” veidoja 369 bērnu un jauniešu zīmējumi no visas Latvijas par tēmu “Mūsu pasaule, mūsu nākotne”.

Konkursā kopā tika iesūtīti vairāk kā 900 zīmējumi.

Ventspils Mākslas skolas darbu autori: Alise Gaigala, Natalija Aktuganova, Romāns Capivs, Asnate Karlina Pāvila, Elza Kārkliņa, Adriāna Indriksone, Veronika Račkova, Paula Zīverte, Ričards Leitis un Alīna Vaitkuse.