Mūsu skolas audzēkne devusi vārdu roņa meitenītei

Šodien par piemērotāko Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā dzimušās roņu meitenes vārdu tika izvēlēts Ventspils Mākslas skolas audzēknes Alīnas Marijas Pētersones (sk.E.Ozoliņa) piedāvātais vārds – Sniegpulkstenīte.

Ventspils valstspilsētas pašvaldība jau ilggadēji finansiāli atbalsta Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā mītošo roņu uzturēšanu un rehabilitāciju, tādēļ zoodārzs uzticēja mazajiem ventspilniekiem svarīgu uzdevumu – rast piemērotāko vārdu 27. janvārī dzimušajai roņu meitenei.

Ventspilnieki, vecumā līdz 12 gadiem, tika aicināti piedalīties zīmējumu konkursā, sagatavojot un iesniedzot darbu, kurā attēlots ronis vai roņu ģimene, klāt norādot vārdu, kādā vēlētos dēvēt jaundzimušo roņu meiteni.