SākumsAktualitātes

Izstāde ,,Ideju spēks"

Izstāde ,,Ideju spēks"

Teātra namā „Jūras vārti” no 2. novembra ir skatāma Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde „Ideju spēks”.



     Ventspils Mākslas skolas 2022./2023. mācību gada absolventu darbu izstāde ,,Ideju spēks” izstaro katra audzēkņa individuālo, unikālo koncepciju par to, kā ideja (kas, kam un kādā veidā) no mazas skicītes pārtop un iemiesojas reāla apveida mākslas darbā.

     Ideju spēks, kas rodas jauno Ventspils mākslinieku prātos, atspoguļojas dažādajās nobeiguma darbu tēmās un mākslinieciskajos izpildījumos – glezniecībā, aušanā, keramikā, produktu dizainā, iespiedgrafikā, tekstilā un pat kinētiskajā mākslā.

     Kā bagātīga rudens raža, izstāde aicina skatītāju to izbaudīt, apbrīnojot ideju spēku, kas mīt jaunajos māksliniekos.

Izstādi būs iespējams apskatīt līdz 6. decembrim.