SākumsAktualitātes

Izstāde “ĀRPUS KASTES"

Izstāde “ĀRPUS KASTES"

Mēs dzīvojam katrs savā kastē, savā iekšējā pasaulē, jo esam atšķirīgi un tai pašā laikā ļoti līdzīgi. Mēdzam līdzīgi domāt, bet vienu ainavu spējam saskatīt un  uzgleznot katrs savādāk. Savu iekšējo radošumu 2023./2024.mācību gada 2.pusgadā Ventspils Mākslas skolas audzēkņi ir apkopojuši izstādē “ĀRPUS KASTES”, lai atspoguļotu un parādītu nozīmīgāko veikumu.

Izstādes ekspozīcijas veidošanā un noformēšanā ir izmantotas kastes, kuras ir atstājušas savu pirmreizējo izmantošanas raksturu un vizuālās iezīmes, kā arī atgādina par iepakojuma resursu izmantošanas pārpilnību.

Tikšanās ar autoriem notiks 31.maijā plkst.15.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā.

Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “ĀRPUS KASTES” ir skatāma Galvenajā bibliotēkā līdz 31.jūlijam.

Pēc izstādes atklāšanas izdosim LIECĪBAS 1.a, 1.b, 1.c,1.d.kursu izglītojamiem.