Godalgotas vietas konkursā ,,MURĀLIS MANĀ PILSĒTĀ"

Ar lieliskiem rezultātiem noslēdzies Jelgavas Mākslas skolas rīkotais vizuālās mākslas darbu konkurss ,,MURĀLIS MANĀ PILSĒTĀ”, kurā aicināja jaunos māksliniekus pētīt un analizēt sev apkārt esošo pilsētvidi un uzrunāt sabiedrību ar aktuālām tēmām, radot savus piedāvājumus murālim – sienu gleznojumam.

Apsveicam Ventspils Mākslas skolas audzēknes Aļonu Kļosovu (ped. E. Ozoliņa) ar iegūto godpilno 1.vietu un Vladu Veikšu (ped. E.Ozoliņa) ar 2. vietu vecuma grupā 17-19 gadi.

Aļona savā darbā vēlējās aicināt pievērst uzmanību vardarbībai sabiedrībā un ar savu sienas gleznojuma ideju paust vēstījumu, ka katrai situācijai ir iespējams rast pozitīvu pieeju. Savukārt, Vlada centās ar savu sienas gleznojuma piedāvājumu uzrunāt tieši jauniešus skolas vidē, rosinot izskaust mobingu izglītības iestādēs.

Abas audzēknes darbus izstrādāja datorgrafikā, Adobe Photoshop un Adobe Illustrator datorprogrammās.