Eniai Annai Sokai GRAN PRIX un Monikai Vētrai darbs atzīts kā labākais kompozīcijas risinājums

Eniai Annai Sokai  GRAN PRIX un Monikai Vētrai darbs atzīts kā labākais kompozīcijas risinājums

No 16.jūnija līdz 18.jūnijam Baltkrievijas pilsētā Novopolockā notika VI plenērs- konkurss „Палитра Придвинья”, kurā piedalījās Ventspils Mākslas skolas audzēknes Enia Anna Soka un Monika Vētra pedagoga S.Jaunbelzējas vadībā.
Konkurss norisinājās divās vecumu grupās (10-13; 14-18), kur mākslinieku veikums tika vērtēts pēc vietām un nominācijām. M.Vētra savā vecuma grupā ieguva nomināciju labākais kompozīcijas risinājums, bet E.A. Sokas ainava tika novērtēta par labāko visa plenēra darbu un piešķirta galvenā balva GRAN PRIX.
Konkursā piedalījās 42 bērni un jaunieši no Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un Latvijas mākslas skolām.