8.septembrī uzsākam skolas 30 jubilejai veltīto pasākumu ciklu ar absolventu tikšanām un darbnīcām.

Pirmā pie mums viesosies modes māksliniece, dizainere un pasniedzēja Anna Elizabete Kasparsone ar pieredzes stāstu un darbnīcu “No modes zīmējuma - kolāžas līdz pat tehniskajam zīmējumam vai pirmajam auduma paraugam”.

Anna Elizabete Kasparsone - 2011. gadā absolvējusi Ventspils Mākslas skolu, tālāk savas gaitas izvēlējusies studēt Rīgas Tehniskajā universitātē, iegūstot dizainera kvalifikāciju un profesionālo bakalauru Materiālu tehnoloģijās un dizainā. Maģistrantūru turpinājusi Latvijas Mākslas akadēmijā (modes māksla).
Apgūtas arī ārzemēs esošās pieredzes iespējas - modes mārketings un menedžments New Academy of Fine Arts Milānā, jauno dizaineru konkurss (1.vieta kategorijā lingerie design) Kannās, Francijā, fonda Michelangelo Foundation meistardarbnīcā Francijā un prakse vairākos luksus modes zīmolos Londonā. Šobrīd strādā ar savu zīmolu Anna Elizabete Fashion, ir pasniedzēja Vizuālās komunikācijas kursam koledžā un pasniedz dizains un tehnoloģijas priekšmetu vidusskolās. Mākslu, iedvesmu un dizainu integrē apģērbu kolekcijās, individuālajos pasūtījumos vai projektos, kā arī izglītojot sabiedrību par ilgtspējīgu dizainu, dizaina procesu un
radošumu.
Darbnīcas plānotas 7.a, 7.b un studiju kursa audzēkņiem. Papildus informācija “E-KLASĒ”